KONST / Litografier / Färglitografi 12422182
nr 1242 2182
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 237/240. Motivet: 43x60 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:53:15
15/3 13:58:41
700 kr
16/3 11:15:35
18 mar
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann